۵ دلیل اینکه به هر کسب و کاری به وب سایت نیاز دارد

چکیده این مطلب: منتشر شده در تاریخ: ۹۹/۰۱/۱۱

آیا تجارت بدون وب سایت دارید؟ ما دلایلی را که شما ممکن است در برابر ایجاد یک تجارت برای تجارت خود مقاومت کنید ، می دانیم: “من زرنگ و دانا نیستم” ، “آنها خیلی گران هستند” ، “من وقت ندارم” یا بدنام “من به اندازه کافی کار دارم و من[…]

www.JavanehTeam.ir/?p=3497

آیا تجارت بدون وب سایت دارید؟
ما دلایلی را که شما ممکن است در برابر ایجاد یک تجارت برای تجارت خود مقاومت کنید ، می دانیم: “من زرنگ و دانا نیستم” ، “آنها خیلی گران هستند” ، “من وقت ندارم” یا بدنام “من به اندازه کافی کار دارم و من به یکی نیاز ندارم ” واقعیت این است که ، شما نیازی به فن آوری زرنگ و دانا ندارید ، دستیابی به یک وب سایت حرفه ای برای تجارت شما می تواند ارزان و آسان باشد و حتی ساده تر کردن آن برای شما – عدم داشتن یک وب سایت هزینه و وقت شما را هزینه می کند.

این موضوع را بررسی کنید … ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش در یک تجارت یا خدمات در اینترنت تحقیق می کنند. این ۲۵٫۹۲ میلیون نفر هستند که به طور آنلاین در جستجوی مشاغل هستند. با این حال ، ۴۶٪ از دارندگان مشاغل ذکر شده “بیزینس در حال حاضر به آن احتیاج ندارند” را دلیل شماره ۱ خود برای نداشتن وب سایت قرار داده اند. ما آماریست ها نیستیم ، اما می بینیم که در اینجا یک اتصال ناخوشایند وجود دارد.

هنوز مطمئن نیستید که کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟ خواندن را ادامه دهید …

۸۱٪ از کانادایی ها مشاغل آنلاین را تحقیق می کنند اما ۴۶٪ صاحبان مشاغل با داشتن اینکه آنها به یک وب سایت احتیاج ندارند توجیه می کنند.

۱- داشتن وب سایت مشتریان جدیدی را به سمت کار شما جذب می کند و درآمد بیشتری کسب می کند.

ما این آمار را خیلی دوست داریم ، ما آن را دوبار ذکر می کنیم: ۸۱٪ از افراد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید و فروش ، مشاغل یا خدمات آنلاین را جستجو می کنند. اگر وب سایتی ندارید ، هیچ فرصتی برای گرفتن سهمی از این بازار ندارید.

وب سایت شما می تواند ۲۴/۷/۳۶۵ حتی در صورت عدم دسترسی در دسترس باشد. یک وب سایت به عنوان وکیل مدافع “همیشه فعال” شما در طول و خارج از ساعات اداری عمل می کند.

وب سایتها به شما کمک می کنند تا تعداد بیشتری از مراجعه های موجود خود را تغییر دهید ، زیرا اکثر مردم تحقیقات خود را انجام می دهند و شما را در برابر رقبای خود جمع می کنند.

۲- به سادگی با داشتن یک وب سایت اعتبار فوری به تجارت خود بیفزایید.

مصرف کننده قرن بیست و یک شکاک است. در حقیقت ، ۵۶٪ از مردم اظهار داشتند که به یک تجارت بدون وب سایت اعتماد نخواهند کرد. داشتن یک وب سایت خوب ، فوراً اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد.

برداشت های اول به حساب می آیند ، وب سایت ها به شما امکان می دهند با یک معرفی خوب برای تجارت خود ، تصورات بسیار خوبی را ایجاد کنید.

یک وب سایت می تواند به شما نشان دهد تخصص شما و موقعیت بهتر کسب و کار شما. یک وب سایت می تواند ابزار شماره یک شما برای ایستادگی در جمع باشد.

۳- آنقدر که فکر می کنید سخت یا گران نیست.

برای به دست آوردن یک وب سایت نیازی به فن آوری اطلاعات ندارید. بسیاری از شرکت های توسعه وب فرآیندهای ثبت نام بسیار ساده دارند که این روند را سریع و بدون درد برای شما رقم می زند.

این می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب سایت ها نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات ، بازده بهتری از سرمایه گذاری ارائه می دهند. اگر قصد دارید تجارت خود را به بازار عرضه کنید ، یک وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

با گذشت زمان ، سرمایه گذاری نسبتاً کم برای بدست آوردن یک وب سایت تجاری با رانندگی شما مشتریان جدید و ساختن نام تجاری شما سود سهام می پردازد. به علاوه ، این یک هزینه مشاغل قانونی و مالیات بر حذر است.

۴- داشتن یک وب سایت در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

این که آیا شما در حال تجارت ایمیل ، برقراری تماس و یا ارسال پیشنهادات هستید – برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه زمان می برد. وب سایت شما می تواند با ارائه پاسخ به سؤالات و سوالات متداول مشتری ، در زمان شما صرفه جویی کند. این برای شما چه معنی دارد؟ می توانید وقت خود را صرف انجام کارهای با ارزش تر کنید.

۵- خود را در موقعیت خود قرار دهید و در کنترل برند خود باشید.

یک وب سایت به عنوان بستر پیام رسانی شما عمل می کند و درک آنلاین از شغل شما را به شکلی که کانال های رسانه های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند شکل می دهد.

این پلتفرم به شما امکان می دهد موقعیت خود را در بازار قرار دهید تا مشتری دقیقی را که به دنبال آن هستید بگردید.

بسیاری از دارندگان مشاغل بصورت آنلاین ، گاه ناآگاهانه و / یا منفی بررسی شده اند. این چگونه بر شما تاثیر دارد؟ ۷۹٪ کاربرانی که نظرات آنلاین را می خوانند ، به آنها اعتقاد دارند. با ارسال توصیفات مثبت خود با آن منفی بجنگید.

اگر امروز می خواهید یک کار را انجام دهید تا به موفقیت کسب و کارتان کمک کنید ، این است که یک وب سایت را در اولویت خود قرار دهید. کسب و کار بهتر آسان است. یک وب سایت دریافت کنید
برای خلاصه … شما به یک وب سایت نیاز دارید ، و گرفتن یکی از اینها ساده تر از همیشه است.
بنابراین ، با این حال ما معتقدیم که همه افراد به یک وب سایت احتیاج ندارند ، ما به شما نشان داده ایم که چرا هر مشاغل به یک وب سایت نیاز دارد. یک مانع بسیار کوچک و ارزان برای ورود وجود دارد ، و فرصتی گسترده برای کمک به رشد تجارت شما وجود دارد.

اگر امروز می خواهید یک کار را انجام دهید تا به موفقیت کسب و کارتان کمک کنید ، این است که یک وب سایت را در اولویت خود قرار دهید.

نحوه استفاده از روانشناسی رنگ برای افزایش تبدیل وب سایت

طراحی وب سایت فروش کتاب اینترنتی پابلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *