طراحی سایت چیست؟

چکیده این مطلب: منتشر شده در تاریخ: ۹۶/۰۸/۱۳

طراحی سایت، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. در طراحی سایت، طراح سایت با استفاده از دانش برنامه نویسی، فایل های صوتی و تصویری و متنی را برای نمایش در مرورگر آماده می کند

www.JavanehTeam.ir/?p=644

.طراحی سایت، به روند برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود. در طراحی سایت، طراح سایت با استفاده از دانش برنامه نویسی، فایل های صوتی و تصویری و متنی را برای نمایش در مرورگر آماده می کند.

برای نمایش سایت در اکثر سایت ها، از html , کدهای css استفاده می شود. در دنیای web2برای طراحی صفحات سایت و برنامه نویسی از زبان های Ruby on Rails، PHP، ASP.net و Perl استفاده می شود.
در کل، پروسه طراحی سایت شامل، مفهوم سازی، طرح ریزی، پیش تولید، تحقیق، تبلیغات، و همچنین مدیریت فایل های صوتی، تصویری و دیگر فابل های چند رسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت می باشد. این کار می تواند توسط طراح، یا گروهی از طراحان با وظیفه ای مشخص، صورت گیرد.
سایت می تواند شامل صفحه اصلی، که همچنین به آن خانه نیز گفته می شود و نیز بخش های متفاوت دیگری باشد که هرکدام برای هدف خاصی گرد هم آمده اند. صفحه اصلی سایت در مورد هدف اصلی سایت و همچنین بروز رسانی های روزانه آن صحبت می کند که می تواند شامل لینکی باشد که کاربران را به بخش های سایت مربوطه هدایت می کند.

طراحی سایت را شروع کرده اید؟

صفحه آرایی چیست؟ آشنایی اجمالی با این حرفه

مراحل راه اندازی یک وب سایت از ابتدا تا انتها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *